Hakkımızda

Günümüzde üretmek kolaylaşmakta, satmak ise giderek zorlaşmaktadır.  Prosis Asansör bu zorluğu aşmanın ve kendisini diğer firmalardan ayırt ettirmenin yolunu,  yenilikçi, katma değer taşıyan, çözüm odaklı ürünler tasarlamak ve her şeyden önemlisi hızlı ve kesintisiz satış sonrası destek sağlayarak ürünlerinin tam anlamı ile sektörde vazgeçilmez bir yer edinmesini sağlamak olarak belirlemiştir. Firma yapılanması bu hedef doğrultusunda belirlenmiş, önceliklerimizin tepesine mutlak müşteri memnuniyeti yerleştirilmiştir.

Üretici olmanın ötesinde, Arge odaklı bir mühendislik firması olan Prosis Asansör müşterilerine proje/uygulama bazında da teknik destek vererek asansör sektöründe referans firma olma yolunda ilerlemektedir. Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesinin verdiği güç ile pazar hâkimiyetini her geçen arttıran Prosis Asansör’ün sıradaki hedefi yurtdışı pazarlarında da Türkiye’de olduğu gibi ihtiyaca yönelik çözümler için başvuru noktası olmak, gelişen ihracat hacmi ile ülke ekonomisine katkısını arttırmaktır.

Vizyon


Her türlü asansör uygulaması için müşterilerimize sistemin birçok elemanını tedarik edilebilen, uzman seviyesinde süratli teknik destek sağlayan ve komple çözümlerde gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında yüksek marka değerine sahip öncü firma olmak.

Misyon


Prosis Asansör olarak nihai vizyonumuza ulaşabilmek için sürekli gelişme, yeni teknolojilere adaptasyon, ürün yelpazesinin sürekli genişlemesi, kapasitenin talep doğrultusunda her daim optimum seviyede tutulması, Arge yatırımlarının arttırılarak devam ettirilmesi.